„Dając człowiekowi otrzymujemy od Boga”

św. Filaret metr. moskiewski

  !!! KOCHANI !!!

Nie znamy takich słów, które mogą wyrazić naszą wdzięczność Wam wszystkim, którzy wpisaliście się swym sercem, dobrymi czynami i bezgranicznym oddaniem e naszą rodzinę. Wam, którzy pomogliście , a należy powiedzieć przekazaliście i zbieraliście 1 % podatku, na leczenie naszej Zuzi.

W roku 2010 naszej Zuzi udało się pozyskać:

– kamizelkę rehabilitacyjną o wartości 29.000 zł.

– inhalator PARI E-flow rapid o wartości 3000 zł. do którego trzeba kupować rocznie 5 głowic o wartości 250 zł., filtry do podawania ntybiotyku i inne rzeczy, które zwyczajnie się psują bądź zużywają.

– trzy paczki TOBI, któe normalnie kosztują od 6.000 zł do nawet 10.000 zł. My zapłaciliśmy taniej dzięki Waszej pomocy i sercu dobrych ludzi,

– Inhalator PARI mobil S, o wartości 1200 zł.,

– kupujemy rocznie kilka nebulizatorów każdy o wartości 150 zł.,

– odżywki, witaminy, suplementy i wiele innych produktów, które Zuzia musi dostawać codziennie do końca życia…..

To wszystko BARDZO DUŻO KOSZTUJE !!! Zuzia ma to wszystko, przede wszystkim, że Bóg nas nie zostawił i nie zostawia oraz dlatego, że zesłał naszej Zuzi WAS DOBRYCH LUDZI.

 W tym roku na leczenie Zuzi, rehabilitację, różnego rodzaju sprzęty, dojazdy do lekarzy, szpitali i inne rzeczy wydaliśmy ok. 67.000 zł. Nie jesteśmy nawet w stanie podać dokładnej sumy.
 Znamy jednak rodziny, które w tym roku wydały nawet 100.000, osoby które musiały zebrać pieniążki na przeszczep płuc, który kosztuje 130.000 euro., a leczenie po przeszczepie też kosztuje dużo.

Możemy powiedzieć Wam tylko

DZIĘKUJEMY

i obiecać, że nie zapomnimy Was w swych skromnych, małych modlitwach.

 
„Ofiarę dajesz człowiekowi, a otrzymuje ją Chrystus.”

św. Jan Złotousty